Projektowanie domów

Ociepl swój dom styropianem w kropki

Ociepl swój dom styropianem w kropki Styropian wchodzi w skład materiałów izolacyjnych, które stosowane są do ocieplania domów. Łączy w sobie wysoką jakość i dogodną dla klientów cenę. Firma Termo Organika wytwarza unikalny styropian w kropki, którego nietypowe oznaczenie odróżnia go od wszystkich pozostałych. Zawiera w swym składzie grafit, który wzmacnia działanie izolacyjne. Ciemne kropki to granulki wzbogacone grafitem. Styropian w kropki jest materiałem o wysokiej jakości. Termo Organika dba o doskonałość swoich wyrobów. Firma może szczycić się także wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która w nowocześnie urządzonych laboratoriach przeprowadza badania materiałów izolacyjnych. Termo Organika specjalizuje się przede wszystkim w produkcji płyt, które są wykonane, m.in ze styropianu w kropki, o dowolnych wymiarach oraz grubości. Firma Termo Organika nieustannie bada jakość oraz parametry techniczne, produkowanego przez siebie styropianu. Firma doradza swoim klientom zakup odpowiedniego produktu oraz zapewnia błyskawiczny transport i wsparcie techniczne. Produkowany przez firmę styropian w kropki jest produktem o najwyższej jakości.

Nowoczesne styropiany Termo Organiki

Nowoczesne styropiany Termo Organiki Produkcja nowoczesnych materiałów izolacyjnych w firmie Termo Organika jest efektem wieloletniej pracy specjalistycznych laboratoriów, które w drodze ulepszeń i testów osiągają doskonałe wyniki w podwyższaniu parametrów technicznych produktu. Styropian powstaje przez spienienie polistyrenu i połączenie z dodatkowymi komponentami podnoszącymi ich jakość i właściwości. Spienianie odbywa się w wysokiej temperaturze, która wpływa na pęcznienie i sklejanie się garnulatu. O jakości produktów firmy świadczą techniczne warunki produkcji oraz odpowiednie dodatki takie jak neutralizatory i korektory optyczne czy stabilizatory wkomponowane w skład materiału izolacyjnego. Ulepszenia wygenerowały nową serię produktów odpornych na działanie promieni UV, pozbawionych odblasku, bardziej sprężystych i wytrzymałych na mechaniczne uszkodzenia i nacisk. Nowe płyty dociepleniowe są też łatwiejsze w montażu. Dodatkowym atutem firmy jest rozpiętość gamy asortymentu. Poza podstawowymi kategoriami w ramach każdej funkcjonuje dodatkowa klasyfikacja pod kątem wytrzymałości. Bez względu na wymagania każdy klient znajdzie w ofercie coś dla siebie.

Płyty izolacyjne -zachowaj ciepło domu

Płyty izolacyjne -zachowaj ciepło domu Warto zatem zainwestować w ocieplenie naszego domu. Termo Organika oferuje swoim klientom liczne materiały izolacyjne, które stanowią niezastąpiony sposób na zachowanie ciepła. Sukces produktów Termo Organika potwierdzają liczne nagrody za materiały izolacyjne, wręczane przez prasę branżową i specjalistyczne Instytuty. Naszym zadaniem jest odpowiednie zabezpieczenie zarówno ścian, jak i podłóg w naszym domu. Niezastąpiony materiał izolacyjny stanowią płyty Termo 12, które wytwarzane są wskutek spieniania polistyrenu. Doskonale nadają się do izolacji w budownictwie. Płyty ociepleniowe izolują ściany szczelinowe, szkieletowe ściany działowe oraz stropodachy wentylowane. Służą także ocieplaniu stropów, podłóg użytkowych oraz fundamentów. Stanowią przez to doskonały materiał izolacyjny w systemie ogrzewania podłogowego, a także miejsce obciążonych mechanicznie. Nadają się do izolacji posadzek hal przemysłowych i magazynów, oraz izolacji w budownictwie drogowym i konstrukcjach inżynierskich. To odporny na rozmaite obciążenia materiał izolacyjny. Warto skorzystać z oferty już dziś.