Projektowanie domów

Ociepl swój dom styropianem w kropki

Ociepl swój dom styropianem w kropki Styropian wchodzi w skład materiałów izolacyjnych, które stosowane są do ocieplania domów. Łączy w sobie wysoką jakość i dogodną dla klientów cenę. Firma Termo Organika wytwarza unikalny styropian w kropki, którego nietypowe oznaczenie odróżnia go od wszystkich pozostałych. Zawiera w swym składzie grafit, który wzmacnia działanie izolacyjne. Ciemne kropki to granulki wzbogacone grafitem. Styropian w kropki jest materiałem o wysokiej jakości. Termo Organika dba o doskonałość swoich wyrobów. Firma może szczycić się także wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która w nowocześnie urządzonych laboratoriach przeprowadza badania materiałów izolacyjnych. Termo Organika specjalizuje się przede wszystkim w produkcji płyt, które są wykonane, m.in ze styropianu w kropki, o dowolnych wymiarach oraz grubości. Firma Termo Organika nieustannie bada jakość oraz parametry techniczne, produkowanego przez siebie styropianu. Firma doradza swoim klientom zakup odpowiedniego produktu oraz zapewnia błyskawiczny transport i wsparcie techniczne. Produkowany przez firmę styropian w kropki jest produktem o najwyższej jakości.

Fachowe ocieplanie styropianem Platinum

Fachowe ocieplanie styropianem Platinum Płyty izolacyjne ze styropianu szczycą się wysokimi parametrami użytkowymi oraz wciąż rosnącym zainteresowaniem klientów. Termo Organika, oprócz sprzedaży innowacyjnego styropianu w kropki, od niedawna w swoim asortymencie ma do zaoferowania również kompletny, markowy system ociepleń, bazujący na styropianie Platinum. Termo Organika jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która bazuje na innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązaniach ociepleń. Płyty izolacyjne ze styropianu to najbardziej użyteczne produkty o niezwykle wysokiej jakości. Termo Organika przeprowadza liczne innowacyjne eksperymenty, polegające na wprowadzaniu nowych technologii. Celem Termo Organika jest uzyskanie jak najlepszego produktu, który jest w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego klienta. Takim produktem jest, oprócz styropianu w kropki, właśnie srebrnoszary styropian Platinum, o bardzo wysokich parametrach izolacyjności. Firma przeprowadza częste kontrole jakości produktów, za pomocą nowoczesnych i dobrze wyposażonych laboratoriów kontrolno- badawczych.

Styropian w kropki

Styropian w kropki Firma Termo Organika jest znana z tego, że jako jedyna na rynku jest producentem styropianu w kropki. Kropki to znak firmowy odróżniający ten produkt od innych dostępnych. Ciemne kropki zawierają grafit. Używa się go do produkcji styropianów o najwyższych izolacyjnych właściwościach. Styropian ten szczyci się Rekomendacją Techniczną i Jakości RTQ a to dzięki stałej kontroli pobieranych próbek oraz nadzorem Instytutu Techniki budowlanej. Styropian ten do ocieplania budynków jest używany już od ponad pięćdziesięciu lat. Grafitowe kropki charakteryzują się współczynnikiem przewodności cieplnej na bardzo niskim poziomie, dzięki czemu stanowi doskonałą izolację. Technologia jego wykonania jest stale modernizowana produkt, więc jest stale ulepszany. Styropian ten nie powoduje gromadzenia się wilgoci w ścianach jak i jest odporny na czynniki biologiczne, co stanowi ważną cechę. Przy wszystkich swoich zaletach jest dodatkowo produktem ekologicznym i przyjaznych środowisku. Styropian w kropki nie wymaga przy montażu używanie masek, okularów oraz rękawic ochronnych. Jest bezpiecznym izolacyjnym materiałem nie pyli i nie powoduje uczuleń. Dodatkowo jest wytwarzany w rodzajach pozwalających na wykorzystanie do ocieplenia w każdej części domu.

Nowoczesne styropiany Termo Organiki

Nowoczesne styropiany Termo Organiki Produkcja nowoczesnych materiałów izolacyjnych w firmie Termo Organika jest efektem wieloletniej pracy specjalistycznych laboratoriów, które w drodze ulepszeń i testów osiągają doskonałe wyniki w podwyższaniu parametrów technicznych produktu. Styropian powstaje przez spienienie polistyrenu i połączenie z dodatkowymi komponentami podnoszącymi ich jakość i właściwości. Spienianie odbywa się w wysokiej temperaturze, która wpływa na pęcznienie i sklejanie się garnulatu. O jakości produktów firmy świadczą techniczne warunki produkcji oraz odpowiednie dodatki takie jak neutralizatory i korektory optyczne czy stabilizatory wkomponowane w skład materiału izolacyjnego. Ulepszenia wygenerowały nową serię produktów odpornych na działanie promieni UV, pozbawionych odblasku, bardziej sprężystych i wytrzymałych na mechaniczne uszkodzenia i nacisk. Nowe płyty dociepleniowe są też łatwiejsze w montażu. Dodatkowym atutem firmy jest rozpiętość gamy asortymentu. Poza podstawowymi kategoriami w ramach każdej funkcjonuje dodatkowa klasyfikacja pod kątem wytrzymałości. Bez względu na wymagania każdy klient znajdzie w ofercie coś dla siebie.